ASUKOHT
KAARDIL

Kliki kaardil, et avada kaardirakendus

ASUKOHA
VIDEO

KÕIK
VAJALIK JA
PÕNEV ON LÄHEDAL

Jägala juga
Jägala juga

Joa kõrgus on ligi 8 meetrit ja laius üle 50 meetri. Tegemist on kõige laiema loodusliku joaga Eestis. Omapärane on juga ka talvel, kui külmadega tardunud veemass muutub suurte jääpurikatega sillerdavaks jääseinaks.

 • 3 minuti autosõidu kaugusel

Punakivi rand
Punakivi rand

Kaunis pikk liivarand Jägala jõe suudmealal. Olemas on kõik vajalik mõnusa rannapäeva nautimiseks – korralik parkla, riietumise kabiinid ja tualetid. Punakivi rand ootab puhkajaid.

 • 5 minuti autosõidu kaugusel

Estonian Golf & Country Club
Estonian Golf & Country Club

Golfimängija saab Jõelähtmel nautida kahte erinevat väljakut – 9-rajalist Stone Course ja 18-rajalist Sea Course’i. Estonian Golf & Country Club’i maastik lookleb harmooniliselt mööda Läänemere rannikut ning Jägala jõe suudmeala.

Taju Resto
Taju Resto

Taju asub mere ääres, 300-aastases looduskaunis talukompleksis. Hooviala koos õueköögi ja terrassidega asub rannaastangu erinevatel tasanditel, mida kaunistavad kõrreliste ja püsilillede peenrad. Suvehooajal on Taju Resto avatud vaid eriüritusteks, mida viime läbi koostöös külaliskokkadega. Igapäevaselt ootame külalisi seiklema Taju loodusradadele ning kogema meie poolt loodud piknikuelamust.

Jõelähtme Valla Kultuurikeskus
Jõelähtme Valla Kultuurikeskus

Kogu info Jõelähtme valla südmustest ühest kohast! Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse koosseisu kuuluvad Jõelähtme Rahvamaja, Kostivere Kultuurimõis, Loo Kultuurikeskus, Nemme Rahvamaja ja Kostivere Päevakeskus. Kui otsite sobivat ruumi konverentsile, koolitusele, koosolekule, sünnipäevale, pulmadele jne, siis tasub vaadata meie kodulehte.

Obi tall
Obi tall

Obi tall on 7 boksiga pisikene paekivist hoone ehitusaastaga 1926. Tall sai uuesti renoveeritud 2016 aastal ja nüüd me korraldame siin laste sünnipäevi ning rendime välja hobustele kohti. Soovijatele rakendame suksu lõbusõiduks vankri või saani ette ja teeme tiiru metsa või Jägala joale ning meil on ratsutamiseks kasutada valgustatud mereliivaga plats.

Ajaveski
Ajaveski

MTÜ Ajaveski on rahvuskultuuri- ja kunstihuviliste isikute vabatahtlik mittetulunduslik ühendus, mis tegutseb kultuurhariduse ja säästva arengu põhimõtetel ning tegutseb avalikes huvides. Meie ruumides toimuvad erinevad töötoad nii suurtele kui ka väikestele. Korraldame erinevaid sünnipäevi ning üritusi ja pakume inspireerivat keskkonda koolitusteks ja nõupidamisteks.

Kostivere Kultuurimõis
Kostivere Kultuurimõis

Kostivere Kultuurimõis on Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse allasutus, kus tegutseb kümmekond huvitegevuskollektiivi ning toimub arvukalt eripalgelisi kultuurisündmusi. Paljud üritused on kujunenud traditsioonilisteks, toimub mitmeid ülevallalisi sündmusi. Ruumid on tihti kasutuseks kohaliku kooli üritusteks, samuti erinevateks koosolekuteks, seminarideks jne. ning renditakse tähtpäevadeks.

Loo Keskkool
Loo Keskkool

Kool asub Loo alevikus. Koolis on palju põnevaid huviringe ning õppeaasta jooksul toimub erinevaid üritusi. Loo Kool kuulub võrgustikku Tervist Edendava Kool, mille eesmärgiks on edendada koolides ja ka paikkonnas tervislikku elulaadi ning kujundada turvalist sotsiaalset ja füüsilist keskkonda.

Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool
Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool

Kooli tegevuse eesmärkideks on muusika- ja kunstialase põhihariduse andmine ja õppurite ettevalmistamine professionaalseks õppeks. Samuti õppuri loovuse arendamine ning tema arengu, iseseisvuse, omaalgatuse ja initsiatiivi toetmine.

Lasnamäe Põhikool
Lasnamäe Põhikool

Kooli missioon on tagada igale õpilasele võimetekohane õpiteekond. Kool tagab õpilastele erinevad vajalikud tugiteenused. Samuti on koolis suur valik põnevad huviringe.

Maardu Gümnaasium
Maardu Gümnaasium

Maardu Gümnaasium on vene kool, mis koosneb kolmest osast: vene õppekeelega traditsioonilistest klassidest, keelekümblusklassidest ja õhtukoolist (eestikeelne ja venekeelne). Meie koolis väärtustatakse õpilaste individuaalsust ja toetatakse igaühe arengut.

Maardu Kunstide Kool
Maardu Kunstide Kool

Tänane kool on välja kasvanud 1989. aastal asutatud Maardu Muusikakoolist. Sel ajal asus kool Maardu Gümnaasiumi hoones. Maardu Kunstide Kool pakub muusika – (klassikaline, jazz-pilliõpe, laul, koor) ja kunstiõpinguid (joonistamine, maalimine) igale vanusele.

Kallavere Keskkool
Kallavere Keskkool

Kooli missiooniks on luua võimalused iga õppija ja koolipere liikme arengu toetamiseks; kujundada väärtushinnanguid ja valmisolekut iseseisvaks eluks arvestades individuaalseid võimeid; jätkata eestikeelse hariduse andmist Maardu linna üldhariduskoolina; olla Maardu linna mitmekultuurilises keskkonnas eestikeelse haridus- ja kogukonnakeskuseks.

Raasiku Põhikool
Raasiku Põhikool

Raasiku Kool on keskmise suurusega Ida-Harjumaa lasteaed-põhikool. Koolis on olemas kogu tugipersonal, kes ühes koolis olla võiks (logopeedid, psühholoog, eripedagoog, sotsiaalpedagoog).

Kostivere kool
Kostivere kool

Kostivere Kool on traditsioone ja innovaatilisust ühendav kool, mis annab õpilasele piisavad oskused ja teadmised, et saada hakkama iseseisvas elus ning jätkata haridusteed oma valitud suunal.

Kostivere Lasteaed
Kostivere Lasteaed

Kostivere lasteaed asub looduslikult kaunis Kostivere alevikus Jõelähtme jõe ääres, mõisapargi vahetus läheduses. Siinsamas asub ka Kostivere karstiala ja Rebala muinsuskaitseala. Lasteaia asukoht loob mitmekülgseid lisavõimalusi õppe-kasvatustegevuste läbiviimiseks.

Loo Lasteaeda Pääsupesa
Loo Lasteaeda Pääsupesa

Loo Lasteaed Pääsupesa iseloomustab rõõmsameelne ja professionaalne kollektiiv, vahvad traditsioonilised üritused nii lastele, lastevanematele kui kogu personalile, sisukad temaatilised nädalad ja osalemised erinevates projektides.

Lasteaed Neeme Mudila
Lasteaed Neeme Mudila

Koostöös lastevanematega on loodud soodne kasvukeskkond, mis tagab lapse toimetuleku iseendaga ja ümbritseva keskkonnaga, võimaldades olla aktiivne ja eduelamusi kogev laps.

Koogi Kauplus
Koogi Kauplus

Toidu- ja esmatarbekaupade kauplus. Pood kuhu tasub tulla, nii heade hindade, kui ka hea tunde pärast. Meie poes käivad kõige toredamad kliendid. Tulge ka!

Meie pood Kostivere
Meie pood Kostivere

Kodulähedane kauplus soodsat ja hea kaubavalikuga. Kauplusest leiab laias valikus toidu- ja esmatarbekaupa. Kõik vajalik mugavalt ja kiirelt!

Maardu Maxima XX
Maardu Maxima XX

Odava ostukorviga säästad enam ja nii jääb oma perevajaduste rahuldamiseks rohkem nii raha kui aega. Lisaks odavale hinnale pakume ka kiiret ja kontaktivaba ostlemise võimalust – Maxima äppi, see on just see, mis vaja, kui hindad oma aega ning turvalisust ostlemisel.

Maardu Rimi super
Maardu Rimi super

Terviklik igapäeva toidupood. Parim koht värske toidu, hea valiku, toiduinspiratsiooni ja personaalse teeninduse saamiseks kodukoha lähedal.

SAATKE
PÄRING

  MÜÜGIINFO

  Jekaterina Neff

  JEKATERINA NEFF

  Maakler / Kliendihaldur

  517 2833
  jekaterina.neff@laam.ee